Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Łaziska Górne

Miód w Łaziskach Górnych!

Gdzie kupić miód w Łaziskach Górnych? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Łaziska Górne

Miód Malinowy
Łaziska Górne

Miód Malinowy, który może być dostępny w Łaziskach Górnych pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Łaziska Górne

Miód Lipowy
Łaziska Górne

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Łaziskach Górnych. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Łaziska Górne

Miód Mniszkowy
Łaziska Górne

Miód Mniszkowy także dostępny w Łaziskach Górnych powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Łaziska Górne

Miód Spadziowy
Łaziska Górne

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Łazisk Górnych.

Miód Rzepakowy Łaziska Górne

Miód Rzepakowy
Łaziska Górne

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Łaziskach Górnych. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Łaziska Górne

Miód Gryczany
Łaziska Górne

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Łaziskach Górnych.

Miód Wielokwiatowy Łaziska Górne

Miód Wielokwiatowy
Łaziska Górne

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Łazisk Górnych? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Łaziska Górne
Do sklepu z miodem