Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Lądek-Zdrój

Miód w Lądku-Zdroju!

Gdzie kupić miód w Lądku-Zdroju? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Lądek-Zdrój

Miód Malinowy
Lądek-Zdrój

Miód Malinowy, który może być dostępny w Lądku-Zdroju pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Lądek-Zdrój

Miód Lipowy
Lądek-Zdrój

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Lądku-Zdroju. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Lądek-Zdrój

Miód Mniszkowy
Lądek-Zdrój

Miód Mniszkowy także dostępny w Lądku-Zdroju powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Lądek-Zdrój

Miód Spadziowy
Lądek-Zdrój

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Lądka-Zdroju.

Miód Rzepakowy Lądek-Zdrój

Miód Rzepakowy
Lądek-Zdrój

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Lądku-Zdroju. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Lądek-Zdrój

Miód Gryczany
Lądek-Zdrój

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Lądku-Zdroju.

Miód Wielokwiatowy Lądek-Zdrój

Miód Wielokwiatowy
Lądek-Zdrój

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Lądka-Zdroju? Kup go.


Aktualności