Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Kuźnia Raciborska

Miód w Kuźni Raciborskiej!

Gdzie kupić miód w Kuźni Raciborskiej? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Kuźnia Raciborska

Miód Malinowy
Kuźnia Raciborska

Miód Malinowy, który może być dostępny w Kuźni Raciborskiej pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Kuźnia Raciborska

Miód Mniszkowy
Kuźnia Raciborska

Miód Mniszkowy także dostępny w Kuźni Raciborskiej powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Kuźnia Raciborska

Miód Spadziowy
Kuźnia Raciborska

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Kuźni Raciborskiej.

Miód Rzepakowy Kuźnia Raciborska

Miód Rzepakowy
Kuźnia Raciborska

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Kuźni Raciborskiej. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Kuźnia Raciborska

Miód Gryczany
Kuźnia Raciborska

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Kuźni Raciborskiej.

Miód Wielokwiatowy Kuźnia Raciborska

Miód Wielokwiatowy
Kuźnia Raciborska

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Kuźni Raciborskiej? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Kuźnia Raciborska
Do sklepu z miodem