Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Książ Wielkopolski

Miód w Książu Wielkopolskim!

Gdzie kupić miód w Książu Wielkopolskim? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Książ Wielkopolski

Miód Malinowy
Książ Wielkopolski

Miód Malinowy, który może być dostępny w Książu Wielkopolskim pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Książ Wielkopolski

Miód Mniszkowy
Książ Wielkopolski

Miód Mniszkowy także dostępny w Książu Wielkopolskim powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Książ Wielkopolski

Miód Spadziowy
Książ Wielkopolski

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Książa Wielkopolskiego.

Miód Rzepakowy Książ Wielkopolski

Miód Rzepakowy
Książ Wielkopolski

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Książu Wielkopolskim. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Książ Wielkopolski

Miód Gryczany
Książ Wielkopolski

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Książu Wielkopolskim.

Miód Wielokwiatowy Książ Wielkopolski

Miód Wielokwiatowy
Książ Wielkopolski

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Książa Wielkopolskiego? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Książ Wielkopolski
Do sklepu z miodem