Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Kraśnik

Miód w Kraśniku!

Gdzie kupić miód w Kraśniku? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Kraśnik

Miód Malinowy
Kraśnik

Miód Malinowy, który może być dostępny w Kraśniku pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Kraśnik

Miód Lipowy
Kraśnik

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Kraśniku. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Kraśnik

Miód Mniszkowy
Kraśnik

Miód Mniszkowy także dostępny w Kraśniku powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Kraśnik

Miód Spadziowy
Kraśnik

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Kraśnika.

Miód Rzepakowy Kraśnik

Miód Rzepakowy
Kraśnik

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Kraśniku. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Kraśnik

Miód Gryczany
Kraśnik

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Kraśniku.

Miód Wielokwiatowy Kraśnik

Miód Wielokwiatowy
Kraśnik

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Kraśnika? Kup go.


Aktualności