Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Kostrzyn nad Odrą

Miód w Kostrzynie nad Odrą!

Gdzie kupić miód w Kostrzynie nad Odrą? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Kostrzyn nad Odrą

Miód Malinowy
Kostrzyn nad Odrą

Miód Malinowy, który może być dostępny w Kostrzynie nad Odrą pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Kostrzyn nad Odrą

Miód Mniszkowy
Kostrzyn nad Odrą

Miód Mniszkowy także dostępny w Kostrzynie nad Odrą powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Kostrzyn nad Odrą

Miód Spadziowy
Kostrzyn nad Odrą

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Kostrzyna nad Odrą.

Miód Rzepakowy Kostrzyn nad Odrą

Miód Rzepakowy
Kostrzyn nad Odrą

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Kostrzynie nad Odrą. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Kostrzyn nad Odrą

Miód Gryczany
Kostrzyn nad Odrą

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Kostrzynie nad Odrą.

Miód Wielokwiatowy Kostrzyn nad Odrą

Miód Wielokwiatowy
Kostrzyn nad Odrą

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Kostrzyna nad Odrą? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Kostrzyn nad Odrą
Do sklepu z miodem