Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Kościerzyna

Miód w Kościerzyna!

Gdzie kupić miód w Kościerzyna? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Kościerzyna

Miód Malinowy
Kościerzyna

Miód Malinowy, który może być dostępny w Kościerzyna pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Kościerzyna

Miód Lipowy
Kościerzyna

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Kościerzyna. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Kościerzyna

Miód Mniszkowy
Kościerzyna

Miód Mniszkowy także dostępny w Kościerzyna powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Kościerzyna

Miód Spadziowy
Kościerzyna

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Kościerzyny.

Miód Rzepakowy Kościerzyna

Miód Rzepakowy
Kościerzyna

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Kościerzyna. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Kościerzyna

Miód Gryczany
Kościerzyna

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Kościerzyna.

Miód Wielokwiatowy Kościerzyna

Miód Wielokwiatowy
Kościerzyna

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Kościerzyny? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Kościerzyna
Do sklepu z miodem