Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Konstantynów Łódzki

Miód w Konstantynowie Łódzkim!

Gdzie kupić miód w Konstantynowie Łódzkim? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Konstantynów Łódzki

Miód Malinowy
Konstantynów Łódzki

Miód Malinowy, który może być dostępny w Konstantynowie Łódzkim pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Konstantynów Łódzki

Miód Mniszkowy
Konstantynów Łódzki

Miód Mniszkowy także dostępny w Konstantynowie Łódzkim powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Konstantynów Łódzki

Miód Spadziowy
Konstantynów Łódzki

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Konstantynowa Łódzniego.

Miód Rzepakowy Konstantynów Łódzki

Miód Rzepakowy
Konstantynów Łódzki

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Konstantynowie Łódzkim. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Konstantynów Łódzki

Miód Gryczany
Konstantynów Łódzki

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Konstantynowie Łódzkim.

Miód Wielokwiatowy Konstantynów Łódzki

Miód Wielokwiatowy
Konstantynów Łódzki

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Konstantynowa Łódzniego? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Konstantynów Łódzki
Do sklepu z miodem