Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Konstancin-Jeziorna

Miód w Konstancinie-Jeziornie!

Gdzie kupić miód w Konstancinie-Jeziornie? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Konstancin-Jeziorna

Miód Malinowy
Konstancin-Jeziorna

Miód Malinowy, który może być dostępny w Konstancinie-Jeziornie pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Konstancin-Jeziorna

Miód Mniszkowy
Konstancin-Jeziorna

Miód Mniszkowy także dostępny w Konstancinie-Jeziornie powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Konstancin-Jeziorna

Miód Spadziowy
Konstancin-Jeziorna

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Konstancina-Jeziorny.

Miód Rzepakowy Konstancin-Jeziorna

Miód Rzepakowy
Konstancin-Jeziorna

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Konstancinie-Jeziornie. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Konstancin-Jeziorna

Miód Gryczany
Konstancin-Jeziorna

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Konstancinie-Jeziornie.

Miód Wielokwiatowy Konstancin-Jeziorna

Miód Wielokwiatowy
Konstancin-Jeziorna

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Konstancina-Jeziorny? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Konstancin-Jeziorna
Do sklepu z miodem