Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Koniecpol

Miód w Koniecpolu!

Gdzie kupić miód w Koniecpolu? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Koniecpol

Miód Malinowy
Koniecpol

Miód Malinowy, który może być dostępny w Koniecpolu pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Koniecpol

Miód Lipowy
Koniecpol

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Koniecpolu. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Koniecpol

Miód Mniszkowy
Koniecpol

Miód Mniszkowy także dostępny w Koniecpolu powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Koniecpol

Miód Spadziowy
Koniecpol

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Koniecpola.

Miód Rzepakowy Koniecpol

Miód Rzepakowy
Koniecpol

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Koniecpolu. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Koniecpol

Miód Gryczany
Koniecpol

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Koniecpolu.

Miód Wielokwiatowy Koniecpol

Miód Wielokwiatowy
Koniecpol

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Koniecpola? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Koniecpol
Do sklepu z miodem