Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Kobyłka

Miód w Kobyłce!

Gdzie kupić miód w Kobyłce? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Kobyłka

Miód Malinowy
Kobyłka

Miód Malinowy, który może być dostępny w Kobyłce pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Kobyłka

Miód Lipowy
Kobyłka

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Kobyłce. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Kobyłka

Miód Mniszkowy
Kobyłka

Miód Mniszkowy także dostępny w Kobyłce powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Kobyłka

Miód Spadziowy
Kobyłka

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Kobyłki.

Miód Rzepakowy Kobyłka

Miód Rzepakowy
Kobyłka

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Kobyłce. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Kobyłka

Miód Gryczany
Kobyłka

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Kobyłce.

Miód Wielokwiatowy Kobyłka

Miód Wielokwiatowy
Kobyłka

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Kobyłki? Kup go.


Aktualności