Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Kietrz

Miód w Kietrzu!

Gdzie kupić miód w Kietrzu? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Kietrz

Miód Malinowy
Kietrz

Miód Malinowy, który może być dostępny w Kietrzu pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Kietrz

Miód Lipowy
Kietrz

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Kietrzu. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Kietrz

Miód Mniszkowy
Kietrz

Miód Mniszkowy także dostępny w Kietrzu powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Kietrz

Miód Spadziowy
Kietrz

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Kietrza.

Miód Rzepakowy Kietrz

Miód Rzepakowy
Kietrz

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Kietrzu. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Kietrz

Miód Gryczany
Kietrz

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Kietrzu.

Miód Wielokwiatowy Kietrz

Miód Wielokwiatowy
Kietrz

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Kietrza? Kup go.


Aktualności