Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Kędzierzyn-Koźle

Miód w Kędzierzynie-Koźle!

Gdzie kupić miód w Kędzierzynie-Koźle? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Kędzierzyn-Koźle

Miód Malinowy
Kędzierzyn-Koźle

Miód Malinowy, który może być dostępny w Kędzierzynie-Koźle pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Kędzierzyn-Koźle

Miód Mniszkowy
Kędzierzyn-Koźle

Miód Mniszkowy także dostępny w Kędzierzynie-Koźle powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Kędzierzyn-Koźle

Miód Spadziowy
Kędzierzyn-Koźle

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Kędzierzyna-Koźla.

Miód Rzepakowy Kędzierzyn-Koźle

Miód Rzepakowy
Kędzierzyn-Koźle

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Kędzierzynie-Koźle. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Kędzierzyn-Koźle

Miód Gryczany
Kędzierzyn-Koźle

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Kędzierzynie-Koźle.

Miód Wielokwiatowy Kędzierzyn-Koźle

Miód Wielokwiatowy
Kędzierzyn-Koźle

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Kędzierzyna-Koźla? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Kędzierzyn-Koźle
Do sklepu z miodem