Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Kazimierz Dolny

Miód w Kazimierzu Dolnym!

Gdzie kupić miód w Kazimierzu Dolnym? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Kazimierz Dolny

Miód Malinowy
Kazimierz Dolny

Miód Malinowy, który może być dostępny w Kazimierzu Dolnym pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Kazimierz Dolny

Miód Lipowy
Kazimierz Dolny

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Kazimierzu Dolnym. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Kazimierz Dolny

Miód Mniszkowy
Kazimierz Dolny

Miód Mniszkowy także dostępny w Kazimierzu Dolnym powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Kazimierz Dolny

Miód Spadziowy
Kazimierz Dolny

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Kazimierza Dolnego.

Miód Rzepakowy Kazimierz Dolny

Miód Rzepakowy
Kazimierz Dolny

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Kazimierzu Dolnym. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Kazimierz Dolny

Miód Gryczany
Kazimierz Dolny

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Kazimierzu Dolnym.

Miód Wielokwiatowy Kazimierz Dolny

Miód Wielokwiatowy
Kazimierz Dolny

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Kazimierza Dolnego? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Kazimierz Dolny
Do sklepu z miodem