Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Kąty Wrocławskie

Miód w Kątach Wrocławskich!

Gdzie kupić miód w Kątach Wrocławskich? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Kąty Wrocławskie

Miód Malinowy
Kąty Wrocławskie

Miód Malinowy, który może być dostępny w Kątach Wrocławskich pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Kąty Wrocławskie

Miód Mniszkowy
Kąty Wrocławskie

Miód Mniszkowy także dostępny w Kątach Wrocławskich powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Kąty Wrocławskie

Miód Spadziowy
Kąty Wrocławskie

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Kątów Wrocławskich.

Miód Rzepakowy Kąty Wrocławskie

Miód Rzepakowy
Kąty Wrocławskie

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Kątach Wrocławskich. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Kąty Wrocławskie

Miód Gryczany
Kąty Wrocławskie

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Kątach Wrocławskich.

Miód Wielokwiatowy Kąty Wrocławskie

Miód Wielokwiatowy
Kąty Wrocławskie

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Kątów Wrocławskich? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Kąty Wrocławskie
Do sklepu z miodem