Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Kamieńsk

Miód w Kamieńsku!

Gdzie kupić miód w Kamieńsku? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Kamieńsk

Miód Malinowy
Kamieńsk

Miód Malinowy, który może być dostępny w Kamieńsku pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Kamieńsk

Miód Lipowy
Kamieńsk

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Kamieńsku. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Kamieńsk

Miód Mniszkowy
Kamieńsk

Miód Mniszkowy także dostępny w Kamieńsku powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Kamieńsk

Miód Spadziowy
Kamieńsk

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Kamieńska.

Miód Rzepakowy Kamieńsk

Miód Rzepakowy
Kamieńsk

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Kamieńsku. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Kamieńsk

Miód Gryczany
Kamieńsk

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Kamieńsku.

Miód Wielokwiatowy Kamieńsk

Miód Wielokwiatowy
Kamieńsk

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Kamieńska? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Kamieńsk
Do sklepu z miodem