Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Kamienna Góra

Miód w Kamiennej Górze!

Gdzie kupić miód w Kamiennej Górze? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Kamienna Góra

Miód Malinowy
Kamienna Góra

Miód Malinowy, który może być dostępny w Kamiennej Górze pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Kamienna Góra

Miód Lipowy
Kamienna Góra

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Kamiennej Górze. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Kamienna Góra

Miód Mniszkowy
Kamienna Góra

Miód Mniszkowy także dostępny w Kamiennej Górze powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Kamienna Góra

Miód Spadziowy
Kamienna Góra

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Kamiennej Góry.

Miód Rzepakowy Kamienna Góra

Miód Rzepakowy
Kamienna Góra

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Kamiennej Górze. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Kamienna Góra

Miód Gryczany
Kamienna Góra

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Kamiennej Górze.

Miód Wielokwiatowy Kamienna Góra

Miód Wielokwiatowy
Kamienna Góra

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Kamiennej Góry? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Kamienna Góra
Do sklepu z miodem