Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Kalwaria Zebrzydowska

Miód w Kalwarii Zebrzydowskiej!

Gdzie kupić miód w Kalwarii Zebrzydowskiej? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Kalwaria Zebrzydowska

Miód Malinowy
Kalwaria Zebrzydowska

Miód Malinowy, który może być dostępny w Kalwarii Zebrzydowskiej pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Kalwaria Zebrzydowska

Miód Mniszkowy
Kalwaria Zebrzydowska

Miód Mniszkowy także dostępny w Kalwarii Zebrzydowskiej powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Kalwaria Zebrzydowska

Miód Spadziowy
Kalwaria Zebrzydowska

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Kalwarii Zebrzydowskiej.

Miód Rzepakowy Kalwaria Zebrzydowska

Miód Rzepakowy
Kalwaria Zebrzydowska

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Kalwarii Zebrzydowskiej. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Kalwaria Zebrzydowska

Miód Gryczany
Kalwaria Zebrzydowska

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Miód Wielokwiatowy Kalwaria Zebrzydowska

Miód Wielokwiatowy
Kalwaria Zebrzydowska

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Kalwarii Zebrzydowskiej? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Kalwaria Zebrzydowska
Do sklepu z miodem