Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Jelcz-Laskowice

Miód w Jelczu-Laskowicach!

Gdzie kupić miód w Jelczu-Laskowicach? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Jelcz-Laskowice

Miód Malinowy
Jelcz-Laskowice

Miód Malinowy, który może być dostępny w Jelczu-Laskowicach pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Jelcz-Laskowice

Miód Lipowy
Jelcz-Laskowice

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Jelczu-Laskowicach. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Jelcz-Laskowice

Miód Mniszkowy
Jelcz-Laskowice

Miód Mniszkowy także dostępny w Jelczu-Laskowicach powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Jelcz-Laskowice

Miód Spadziowy
Jelcz-Laskowice

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Jelcza-Laskowic.

Miód Rzepakowy Jelcz-Laskowice

Miód Rzepakowy
Jelcz-Laskowice

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Jelczu-Laskowicach. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Jelcz-Laskowice

Miód Gryczany
Jelcz-Laskowice

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Jelczu-Laskowicach.

Miód Wielokwiatowy Jelcz-Laskowice

Miód Wielokwiatowy
Jelcz-Laskowice

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Jelcza-Laskowic? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Jelcz-Laskowice
Do sklepu z miodem