Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Jaworzyna Śląska

Miód w Jaworzynie Śląskiej!

Gdzie kupić miód w Jaworzynie Śląskiej? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Jaworzyna Śląska

Miód Malinowy
Jaworzyna Śląska

Miód Malinowy, który może być dostępny w Jaworzynie Śląskiej pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Jaworzyna Śląska

Miód Mniszkowy
Jaworzyna Śląska

Miód Mniszkowy także dostępny w Jaworzynie Śląskiej powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Jaworzyna Śląska

Miód Spadziowy
Jaworzyna Śląska

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Jaworzyny Śląskiej.

Miód Rzepakowy Jaworzyna Śląska

Miód Rzepakowy
Jaworzyna Śląska

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Jaworzynie Śląskiej. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Jaworzyna Śląska

Miód Gryczany
Jaworzyna Śląska

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Jaworzynie Śląskiej.

Miód Wielokwiatowy Jaworzyna Śląska

Miód Wielokwiatowy
Jaworzyna Śląska

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Jaworzyny Śląskiej? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Jaworzyna Śląska
Do sklepu z miodem