Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Janów Lubelski

Miód w Janowie Lubelskim!

Gdzie kupić miód w Janowie Lubelskim? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Janów Lubelski

Miód Malinowy
Janów Lubelski

Miód Malinowy, który może być dostępny w Janowie Lubelskim pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Janów Lubelski

Miód Lipowy
Janów Lubelski

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Janowie Lubelskim. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Janów Lubelski

Miód Mniszkowy
Janów Lubelski

Miód Mniszkowy także dostępny w Janowie Lubelskim powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Janów Lubelski

Miód Spadziowy
Janów Lubelski

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Janowa Lubelskiego.

Miód Rzepakowy Janów Lubelski

Miód Rzepakowy
Janów Lubelski

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Janowie Lubelskim. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Janów Lubelski

Miód Gryczany
Janów Lubelski

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Janowie Lubelskim.

Miód Wielokwiatowy Janów Lubelski

Miód Wielokwiatowy
Janów Lubelski

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Janowa Lubelskiego? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Janów Lubelski
Do sklepu z miodem