Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Jabłonowo Pomorskie

Miód w Jabłonowie Pomorskim!

Gdzie kupić miód w Jabłonowie Pomorskim? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Jabłonowo Pomorskie

Miód Malinowy
Jabłonowo Pomorskie

Miód Malinowy, który może być dostępny w Jabłonowie Pomorskim pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Jabłonowo Pomorskie

Miód Mniszkowy
Jabłonowo Pomorskie

Miód Mniszkowy także dostępny w Jabłonowie Pomorskim powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Jabłonowo Pomorskie

Miód Spadziowy
Jabłonowo Pomorskie

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Jabłonowa Pomorskiego.

Miód Rzepakowy Jabłonowo Pomorskie

Miód Rzepakowy
Jabłonowo Pomorskie

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Jabłonowie Pomorskim. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Jabłonowo Pomorskie

Miód Gryczany
Jabłonowo Pomorskie

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Jabłonowie Pomorskim.

Miód Wielokwiatowy Jabłonowo Pomorskie

Miód Wielokwiatowy
Jabłonowo Pomorskie

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Jabłonowa Pomorskiego? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Jabłonowo Pomorskie
Do sklepu z miodem