Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Inowrocław

Miód w Inowrocławiu!

Gdzie kupić miód w Inowrocławiu? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Inowrocław

Miód Malinowy
Inowrocław

Miód Malinowy, który może być dostępny w Inowrocławiu pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Inowrocław

Miód Lipowy
Inowrocław

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Inowrocławiu. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Inowrocław

Miód Mniszkowy
Inowrocław

Miód Mniszkowy także dostępny w Inowrocławiu powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Inowrocław

Miód Spadziowy
Inowrocław

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Inowrocławia.

Miód Rzepakowy Inowrocław

Miód Rzepakowy
Inowrocław

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Inowrocławiu. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Inowrocław

Miód Gryczany
Inowrocław

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Inowrocławiu.

Miód Wielokwiatowy Inowrocław

Miód Wielokwiatowy
Inowrocław

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Inowrocławia? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Inowrocław
Do sklepu z miodem