Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Gorzów Wlkp.

Miód w Gorzowie Wlkp.!

Gdzie kupić miód w Gorzowie Wlkp.? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Gorzów Wlkp.

Miód Malinowy
Gorzów Wlkp.

Miód Malinowy, który może być dostępny w Gorzowie Wlkp. pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Gorzów Wlkp.

Miód Lipowy
Gorzów Wlkp.

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Gorzowie Wlkp.. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Gorzów Wlkp.

Miód Mniszkowy
Gorzów Wlkp.

Miód Mniszkowy także dostępny w Gorzowie Wlkp. powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Gorzów Wlkp.

Miód Spadziowy
Gorzów Wlkp.

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Gorzowa Wlkp..

Miód Rzepakowy Gorzów Wlkp.

Miód Rzepakowy
Gorzów Wlkp.

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Gorzowie Wlkp.. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Gorzów Wlkp.

Miód Gryczany
Gorzów Wlkp.

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Gorzowie Wlkp..

Miód Wielokwiatowy Gorzów Wlkp.

Miód Wielokwiatowy
Gorzów Wlkp.

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Gorzowa Wlkp.? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Gorzów Wlkp.
Do sklepu z miodem