Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Górowo Iławeckie

Miód w Górowie Iławeckim!

Gdzie kupić miód w Górowie Iławeckim? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Górowo Iławeckie

Miód Malinowy
Górowo Iławeckie

Miód Malinowy, który może być dostępny w Górowie Iławeckim pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Górowo Iławeckie

Miód Mniszkowy
Górowo Iławeckie

Miód Mniszkowy także dostępny w Górowie Iławeckim powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Górowo Iławeckie

Miód Spadziowy
Górowo Iławeckie

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Górowa Iławeckiego.

Miód Rzepakowy Górowo Iławeckie

Miód Rzepakowy
Górowo Iławeckie

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Górowie Iławeckim. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Górowo Iławeckie

Miód Gryczany
Górowo Iławeckie

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Górowie Iławeckim.

Miód Wielokwiatowy Górowo Iławeckie

Miód Wielokwiatowy
Górowo Iławeckie

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Górowa Iławeckiego? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Górowo Iławeckie
Do sklepu z miodem