Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Góra Kalwaria

Miód w Górze Kalwarii!

Gdzie kupić miód w Górze Kalwarii? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Góra Kalwaria

Miód Malinowy
Góra Kalwaria

Miód Malinowy, który może być dostępny w Górze Kalwarii pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Góra Kalwaria

Miód Lipowy
Góra Kalwaria

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Górze Kalwarii. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Góra Kalwaria

Miód Mniszkowy
Góra Kalwaria

Miód Mniszkowy także dostępny w Górze Kalwarii powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Góra Kalwaria

Miód Spadziowy
Góra Kalwaria

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Góry Kalwarii.

Miód Rzepakowy Góra Kalwaria

Miód Rzepakowy
Góra Kalwaria

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Górze Kalwarii. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Góra Kalwaria

Miód Gryczany
Góra Kalwaria

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Górze Kalwarii.

Miód Wielokwiatowy Góra Kalwaria

Miód Wielokwiatowy
Góra Kalwaria

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Góry Kalwarii? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Góra Kalwaria
Do sklepu z miodem