Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Golub-Dobrzyń

Miód w Golubiu-Dobrzyniu!

Gdzie kupić miód w Golubiu-Dobrzyniu? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Golub-Dobrzyń

Miód Malinowy
Golub-Dobrzyń

Miód Malinowy, który może być dostępny w Golubiu-Dobrzyniu pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Golub-Dobrzyń

Miód Lipowy
Golub-Dobrzyń

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Golubiu-Dobrzyniu. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Golub-Dobrzyń

Miód Mniszkowy
Golub-Dobrzyń

Miód Mniszkowy także dostępny w Golubiu-Dobrzyniu powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Golub-Dobrzyń

Miód Spadziowy
Golub-Dobrzyń

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Golubia-Dobrzynia.

Miód Rzepakowy Golub-Dobrzyń

Miód Rzepakowy
Golub-Dobrzyń

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Golubiu-Dobrzyniu. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Golub-Dobrzyń

Miód Gryczany
Golub-Dobrzyń

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Golubiu-Dobrzyniu.

Miód Wielokwiatowy Golub-Dobrzyń

Miód Wielokwiatowy
Golub-Dobrzyń

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Golubia-Dobrzynia? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Golub-Dobrzyń
Do sklepu z miodem