Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Gołdap

Miód w Gołdapi!

Gdzie kupić miód w Gołdapi? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Gołdap

Miód Malinowy
Gołdap

Miód Malinowy, który może być dostępny w Gołdapi pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Gołdap

Miód Lipowy
Gołdap

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Gołdapi. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Gołdap

Miód Mniszkowy
Gołdap

Miód Mniszkowy także dostępny w Gołdapi powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Gołdap

Miód Spadziowy
Gołdap

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Gołdapi.

Miód Rzepakowy Gołdap

Miód Rzepakowy
Gołdap

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Gołdapi. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Gołdap

Miód Gryczany
Gołdap

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Gołdapi.

Miód Wielokwiatowy Gołdap

Miód Wielokwiatowy
Gołdap

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Gołdapi? Kup go.


Aktualności