Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Głuszyca

Miód w Głuszycy!

Gdzie kupić miód w Głuszycy? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Głuszyca

Miód Malinowy
Głuszyca

Miód Malinowy, który może być dostępny w Głuszycy pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Głuszyca

Miód Lipowy
Głuszyca

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Głuszycy. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Głuszyca

Miód Mniszkowy
Głuszyca

Miód Mniszkowy także dostępny w Głuszycy powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Głuszyca

Miód Spadziowy
Głuszyca

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Głuszycy.

Miód Rzepakowy Głuszyca

Miód Rzepakowy
Głuszyca

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Głuszycy. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Głuszyca

Miód Gryczany
Głuszyca

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Głuszycy.

Miód Wielokwiatowy Głuszyca

Miód Wielokwiatowy
Głuszyca

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Głuszycy? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Głuszyca
Do sklepu z miodem