Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Ełk

Miód w Ełku!

Gdzie kupić miód w Ełku? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Ełk

Miód Malinowy
Ełk

Miód Malinowy, który może być dostępny w Ełku pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Ełk

Miód Lipowy
Ełk

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Ełku. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Ełk

Miód Mniszkowy
Ełk

Miód Mniszkowy także dostępny w Ełku powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Ełk

Miód Spadziowy
Ełk

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Ełku.

Miód Rzepakowy Ełk

Miód Rzepakowy
Ełk

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Ełku. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Ełk

Miód Gryczany
Ełk

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Ełku.

Miód Wielokwiatowy Ełk

Miód Wielokwiatowy
Ełk

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Ełku? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Ełk
Do sklepu z miodem