Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Drzewica

Miód w Drzewicy!

Gdzie kupić miód w Drzewicy? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Drzewica

Miód Malinowy
Drzewica

Miód Malinowy, który może być dostępny w Drzewicy pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Drzewica

Miód Lipowy
Drzewica

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Drzewicy. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Drzewica

Miód Mniszkowy
Drzewica

Miód Mniszkowy także dostępny w Drzewicy powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Drzewica

Miód Spadziowy
Drzewica

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Drzewicy.

Miód Rzepakowy Drzewica

Miód Rzepakowy
Drzewica

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Drzewicy. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Drzewica

Miód Gryczany
Drzewica

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Drzewicy.

Miód Wielokwiatowy Drzewica

Miód Wielokwiatowy
Drzewica

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Drzewicy? Kup go.


Aktualności