Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Dobrodzień

Miód w Dobrodzieniu!

Gdzie kupić miód w Dobrodzieniu? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Dobrodzień

Miód Malinowy
Dobrodzień

Miód Malinowy, który może być dostępny w Dobrodzieniu pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Dobrodzień

Miód Lipowy
Dobrodzień

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Dobrodzieniu. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Dobrodzień

Miód Mniszkowy
Dobrodzień

Miód Mniszkowy także dostępny w Dobrodzieniu powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Dobrodzień

Miód Spadziowy
Dobrodzień

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Dobrodzienia.

Miód Rzepakowy Dobrodzień

Miód Rzepakowy
Dobrodzień

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Dobrodzieniu. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Dobrodzień

Miód Gryczany
Dobrodzień

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Dobrodzieniu.

Miód Wielokwiatowy Dobrodzień

Miód Wielokwiatowy
Dobrodzień

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Dobrodzienia? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Dobrodzień
Do sklepu z miodem