Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Dobczyce

Miód w Dobczycach!

Gdzie kupić miód w Dobczycach? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Dobczyce

Miód Malinowy
Dobczyce

Miód Malinowy, który może być dostępny w Dobczycach pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Dobczyce

Miód Lipowy
Dobczyce

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Dobczycach. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Dobczyce

Miód Mniszkowy
Dobczyce

Miód Mniszkowy także dostępny w Dobczycach powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Dobczyce

Miód Spadziowy
Dobczyce

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Dobczyc.

Miód Rzepakowy Dobczyce

Miód Rzepakowy
Dobczyce

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Dobczycach. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Dobczyce

Miód Gryczany
Dobczyce

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Dobczycach.

Miód Wielokwiatowy Dobczyce

Miód Wielokwiatowy
Dobczyce

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Dobczyc? Kup go.


Aktualności