Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Dąbrowa Tarnowska

Miód w Dąbrowie Tarnowskiej!

Gdzie kupić miód w Dąbrowie Tarnowskiej? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Dąbrowa Tarnowska

Miód Malinowy
Dąbrowa Tarnowska

Miód Malinowy, który może być dostępny w Dąbrowie Tarnowskiej pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Dąbrowa Tarnowska

Miód Mniszkowy
Dąbrowa Tarnowska

Miód Mniszkowy także dostępny w Dąbrowie Tarnowskiej powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Dąbrowa Tarnowska

Miód Spadziowy
Dąbrowa Tarnowska

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Dąbrowy Tarnowskiej.

Miód Rzepakowy Dąbrowa Tarnowska

Miód Rzepakowy
Dąbrowa Tarnowska

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Dąbrowie Tarnowskiej. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Dąbrowa Tarnowska

Miód Gryczany
Dąbrowa Tarnowska

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Dąbrowie Tarnowskiej.

Miód Wielokwiatowy Dąbrowa Tarnowska

Miód Wielokwiatowy
Dąbrowa Tarnowska

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Dąbrowy Tarnowskiej? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Dąbrowa Tarnowska
Do sklepu z miodem