Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Dąbrowa Górnicza

Miód w Dąbrowie Górniczej!

Gdzie kupić miód w Dąbrowie Górniczej? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Dąbrowa Górnicza

Miód Malinowy
Dąbrowa Górnicza

Miód Malinowy, który może być dostępny w Dąbrowie Górniczej pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Dąbrowa Górnicza

Miód Mniszkowy
Dąbrowa Górnicza

Miód Mniszkowy także dostępny w Dąbrowie Górniczej powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Dąbrowa Górnicza

Miód Spadziowy
Dąbrowa Górnicza

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Dąbrowy Górniczej.

Miód Rzepakowy Dąbrowa Górnicza

Miód Rzepakowy
Dąbrowa Górnicza

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Dąbrowie Górniczej. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Dąbrowa Górnicza

Miód Gryczany
Dąbrowa Górnicza

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Dąbrowie Górniczej.

Miód Wielokwiatowy Dąbrowa Górnicza

Miód Wielokwiatowy
Dąbrowa Górnicza

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Dąbrowy Górniczej? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Dąbrowa Górnicza
Do sklepu z miodem