Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Czerwionka-Leszczyny

Miód w Czerwionce-Leszczynach!

Gdzie kupić miód w Czerwionce-Leszczynach? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Czerwionka-Leszczyny

Miód Malinowy
Czerwionka-Leszczyny

Miód Malinowy, który może być dostępny w Czerwionce-Leszczynach pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Czerwionka-Leszczyny

Miód Mniszkowy
Czerwionka-Leszczyny

Miód Mniszkowy także dostępny w Czerwionce-Leszczynach powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Czerwionka-Leszczyny

Miód Spadziowy
Czerwionka-Leszczyny

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Czerwionki-Leszczyn.

Miód Rzepakowy Czerwionka-Leszczyny

Miód Rzepakowy
Czerwionka-Leszczyny

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Czerwionce-Leszczynach. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Czerwionka-Leszczyny

Miód Gryczany
Czerwionka-Leszczyny

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Czerwionce-Leszczynach.

Miód Wielokwiatowy Czerwionka-Leszczyny

Miód Wielokwiatowy
Czerwionka-Leszczyny

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Czerwionki-Leszczyn? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Czerwionka-Leszczyny
Do sklepu z miodem