Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Czarna Białostocka

Miód w Czarnej Białostockiej!

Gdzie kupić miód w Czarnej Białostockiej? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Czarna Białostocka

Miód Malinowy
Czarna Białostocka

Miód Malinowy, który może być dostępny w Czarnej Białostockiej pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Czarna Białostocka

Miód Mniszkowy
Czarna Białostocka

Miód Mniszkowy także dostępny w Czarnej Białostockiej powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Czarna Białostocka

Miód Spadziowy
Czarna Białostocka

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Czarnej Białostockiej.

Miód Rzepakowy Czarna Białostocka

Miód Rzepakowy
Czarna Białostocka

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Czarnej Białostockiej. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Czarna Białostocka

Miód Gryczany
Czarna Białostocka

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Czarnej Białostockiej.

Miód Wielokwiatowy Czarna Białostocka

Miód Wielokwiatowy
Czarna Białostocka

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Czarnej Białostockiej? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Czarna Białostocka
Do sklepu z miodem