Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Czaplinek

Miód w Czaplinku!

Gdzie kupić miód w Czaplinku? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Czaplinek

Miód Malinowy
Czaplinek

Miód Malinowy, który może być dostępny w Czaplinku pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Czaplinek

Miód Lipowy
Czaplinek

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Czaplinku. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Czaplinek

Miód Mniszkowy
Czaplinek

Miód Mniszkowy także dostępny w Czaplinku powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Czaplinek

Miód Spadziowy
Czaplinek

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Czaplinka.

Miód Rzepakowy Czaplinek

Miód Rzepakowy
Czaplinek

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Czaplinku. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Czaplinek

Miód Gryczany
Czaplinek

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Czaplinku.

Miód Wielokwiatowy Czaplinek

Miód Wielokwiatowy
Czaplinek

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Czaplinka? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Czaplinek
Do sklepu z miodem