Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Ćmielów

Miód w Ćmielowie!

Gdzie kupić miód w Ćmielowie? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Ćmielów

Miód Malinowy
Ćmielów

Miód Malinowy, który może być dostępny w Ćmielowie pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Ćmielów

Miód Lipowy
Ćmielów

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Ćmielowie. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Ćmielów

Miód Mniszkowy
Ćmielów

Miód Mniszkowy także dostępny w Ćmielowie powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Ćmielów

Miód Spadziowy
Ćmielów

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Ćmielowa.

Miód Rzepakowy Ćmielów

Miód Rzepakowy
Ćmielów

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Ćmielowie. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Ćmielów

Miód Gryczany
Ćmielów

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Ćmielowie.

Miód Wielokwiatowy Ćmielów

Miód Wielokwiatowy
Ćmielów

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Ćmielowa? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Ćmielów
Do sklepu z miodem