Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Ciechocinek

Miód w Ciechocinku!

Gdzie kupić miód w Ciechocinku? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Ciechocinek

Miód Malinowy
Ciechocinek

Miód Malinowy, który może być dostępny w Ciechocinku pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Ciechocinek

Miód Lipowy
Ciechocinek

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Ciechocinku. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Ciechocinek

Miód Mniszkowy
Ciechocinek

Miód Mniszkowy także dostępny w Ciechocinku powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Ciechocinek

Miód Spadziowy
Ciechocinek

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Ciechocinka.

Miód Rzepakowy Ciechocinek

Miód Rzepakowy
Ciechocinek

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Ciechocinku. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Ciechocinek

Miód Gryczany
Ciechocinek

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Ciechocinku.

Miód Wielokwiatowy Ciechocinek

Miód Wielokwiatowy
Ciechocinek

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Ciechocinka? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Ciechocinek
Do sklepu z miodem