Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Ciechanów

Miód w Ciechanowie!

Gdzie kupić miód w Ciechanowie? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Ciechanów

Miód Malinowy
Ciechanów

Miód Malinowy, który może być dostępny w Ciechanowie pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Ciechanów

Miód Lipowy
Ciechanów

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Ciechanowie. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Ciechanów

Miód Mniszkowy
Ciechanów

Miód Mniszkowy także dostępny w Ciechanowie powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Ciechanów

Miód Spadziowy
Ciechanów

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Ciechanowa.

Miód Rzepakowy Ciechanów

Miód Rzepakowy
Ciechanów

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Ciechanowie. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Ciechanów

Miód Gryczany
Ciechanów

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Ciechanowie.

Miód Wielokwiatowy Ciechanów

Miód Wielokwiatowy
Ciechanów

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Ciechanowa? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Ciechanów
Do sklepu z miodem