Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Chorzele

Miód w Chorzelach!

Gdzie kupić miód w Chorzelach? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Chorzele

Miód Malinowy
Chorzele

Miód Malinowy, który może być dostępny w Chorzelach pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Chorzele

Miód Lipowy
Chorzele

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Chorzelach. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Chorzele

Miód Mniszkowy
Chorzele

Miód Mniszkowy także dostępny w Chorzelach powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Chorzele

Miód Spadziowy
Chorzele

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Chorzel.

Miód Rzepakowy Chorzele

Miód Rzepakowy
Chorzele

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Chorzelach. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Chorzele

Miód Gryczany
Chorzele

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Chorzelach.

Miód Wielokwiatowy Chorzele

Miód Wielokwiatowy
Chorzele

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Chorzel? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Chorzele
Do sklepu z miodem