Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Chodzież

Miód w Chodzieży!

Gdzie kupić miód w Chodzieży? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Chodzież

Miód Malinowy
Chodzież

Miód Malinowy, który może być dostępny w Chodzieży pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Chodzież

Miód Lipowy
Chodzież

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Chodzieży. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Chodzież

Miód Mniszkowy
Chodzież

Miód Mniszkowy także dostępny w Chodzieży powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Chodzież

Miód Spadziowy
Chodzież

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Chodzieży.

Miód Rzepakowy Chodzież

Miód Rzepakowy
Chodzież

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Chodzieży. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Chodzież

Miód Gryczany
Chodzież

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Chodzieży.

Miód Wielokwiatowy Chodzież

Miód Wielokwiatowy
Chodzież

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Chodzieży? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Chodzież
Do sklepu z miodem