Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Chmielnik

Miód w Chmielniku!

Gdzie kupić miód w Chmielniku? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Chmielnik

Miód Malinowy
Chmielnik

Miód Malinowy, który może być dostępny w Chmielniku pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Chmielnik

Miód Lipowy
Chmielnik

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Chmielniku. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Chmielnik

Miód Mniszkowy
Chmielnik

Miód Mniszkowy także dostępny w Chmielniku powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Chmielnik

Miód Spadziowy
Chmielnik

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Chmielnika.

Miód Rzepakowy Chmielnik

Miód Rzepakowy
Chmielnik

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Chmielniku. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Chmielnik

Miód Gryczany
Chmielnik

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Chmielniku.

Miód Wielokwiatowy Chmielnik

Miód Wielokwiatowy
Chmielnik

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Chmielnika? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Chmielnik
Do sklepu z miodem