Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Bystrzyca Kłodzka

Miód w Bystrzycy Kłodzkiej!

Gdzie kupić miód w Bystrzycy Kłodzkiej? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Bystrzyca Kłodzka

Miód Malinowy
Bystrzyca Kłodzka

Miód Malinowy, który może być dostępny w Bystrzycy Kłodzkiej pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Bystrzyca Kłodzka

Miód Mniszkowy
Bystrzyca Kłodzka

Miód Mniszkowy także dostępny w Bystrzycy Kłodzkiej powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Bystrzyca Kłodzka

Miód Spadziowy
Bystrzyca Kłodzka

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Bystrzycy Kłodzkiej.

Miód Rzepakowy Bystrzyca Kłodzka

Miód Rzepakowy
Bystrzyca Kłodzka

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Bystrzycy Kłodzkiej. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Bystrzyca Kłodzka

Miód Gryczany
Bystrzyca Kłodzka

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Bystrzycy Kłodzkiej.

Miód Wielokwiatowy Bystrzyca Kłodzka

Miód Wielokwiatowy
Bystrzyca Kłodzka

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Bystrzycy Kłodzkiej? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Bystrzyca Kłodzka
Do sklepu z miodem