Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Brzeg Dolny

Miód w Brzegu Dolnym!

Gdzie kupić miód w Brzegu Dolnym? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Brzeg Dolny

Miód Malinowy
Brzeg Dolny

Miód Malinowy, który może być dostępny w Brzegu Dolnym pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Brzeg Dolny

Miód Lipowy
Brzeg Dolny

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Brzegu Dolnym. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Brzeg Dolny

Miód Mniszkowy
Brzeg Dolny

Miód Mniszkowy także dostępny w Brzegu Dolnym powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Brzeg Dolny

Miód Spadziowy
Brzeg Dolny

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Brzegu Dolnego.

Miód Rzepakowy Brzeg Dolny

Miód Rzepakowy
Brzeg Dolny

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Brzegu Dolnym. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Brzeg Dolny

Miód Gryczany
Brzeg Dolny

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Brzegu Dolnym.

Miód Wielokwiatowy Brzeg Dolny

Miód Wielokwiatowy
Brzeg Dolny

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Brzegu Dolnego? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Brzeg Dolny
Do sklepu z miodem