Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Borek Wielkopolski

Miód w Borku Wielkopolskim!

Gdzie kupić miód w Borku Wielkopolskim? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Borek Wielkopolski

Miód Malinowy
Borek Wielkopolski

Miód Malinowy, który może być dostępny w Borku Wielkopolskim pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Borek Wielkopolski

Miód Mniszkowy
Borek Wielkopolski

Miód Mniszkowy także dostępny w Borku Wielkopolskim powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Borek Wielkopolski

Miód Spadziowy
Borek Wielkopolski

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Borka Wielkopolskiego.

Miód Rzepakowy Borek Wielkopolski

Miód Rzepakowy
Borek Wielkopolski

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Borku Wielkopolskim. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Borek Wielkopolski

Miód Gryczany
Borek Wielkopolski

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Borku Wielkopolskim.

Miód Wielokwiatowy Borek Wielkopolski

Miód Wielokwiatowy
Borek Wielkopolski

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Borka Wielkopolskiego? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Borek Wielkopolski
Do sklepu z miodem