Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Boguszów-Gorce

Miód w Boguszowie-Gorcach!

Gdzie kupić miód w Boguszowie-Gorcach? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Boguszów-Gorce

Miód Malinowy
Boguszów-Gorce

Miód Malinowy, który może być dostępny w Boguszowie-Gorcach pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Boguszów-Gorce

Miód Lipowy
Boguszów-Gorce

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Boguszowie-Gorcach. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Boguszów-Gorce

Miód Mniszkowy
Boguszów-Gorce

Miód Mniszkowy także dostępny w Boguszowie-Gorcach powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Boguszów-Gorce

Miód Spadziowy
Boguszów-Gorce

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Boguszowa-Gorc.

Miód Rzepakowy Boguszów-Gorce

Miód Rzepakowy
Boguszów-Gorce

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Boguszowie-Gorcach. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Boguszów-Gorce

Miód Gryczany
Boguszów-Gorce

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Boguszowie-Gorcach.

Miód Wielokwiatowy Boguszów-Gorce

Miód Wielokwiatowy
Boguszów-Gorce

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Boguszowa-Gorc? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Boguszów-Gorce
Do sklepu z miodem