Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Bogatynia

Miód w Bogatyni!

Gdzie kupić miód w Bogatyni? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Bogatynia

Miód Malinowy
Bogatynia

Miód Malinowy, który może być dostępny w Bogatyni pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Bogatynia

Miód Lipowy
Bogatynia

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Bogatyni. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Bogatynia

Miód Mniszkowy
Bogatynia

Miód Mniszkowy także dostępny w Bogatyni powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Bogatynia

Miód Spadziowy
Bogatynia

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Bogatyni.

Miód Rzepakowy Bogatynia

Miód Rzepakowy
Bogatynia

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Bogatyni. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Bogatynia

Miód Gryczany
Bogatynia

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Bogatyni.

Miód Wielokwiatowy Bogatynia

Miód Wielokwiatowy
Bogatynia

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Bogatyni? Kup go.


Aktualności