Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Bielsko Biała

Miód w Bielsko Białej!

Gdzie kupić miód w Bielsko Białej? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Bielsko Biała

Miód Malinowy
Bielsko Biała

Miód Malinowy, który może być dostępny w Bielsko Białej pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Bielsko Biała

Miód Lipowy
Bielsko Biała

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Bielsko Białej. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Bielsko Biała

Miód Mniszkowy
Bielsko Biała

Miód Mniszkowy także dostępny w Bielsko Białej powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Bielsko Biała

Miód Spadziowy
Bielsko Biała

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Bielsko Białej.

Miód Rzepakowy Bielsko Biała

Miód Rzepakowy
Bielsko Biała

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Bielsko Białej. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Bielsko Biała

Miód Gryczany
Bielsko Biała

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Bielsko Białej.

Miód Wielokwiatowy Bielsko Biała

Miód Wielokwiatowy
Bielsko Biała

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Bielsko Białej? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Bielsko Biała
Do sklepu z miodem